15-16 лютого 2022 року представники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відвідали Академію педагогіки та адміністрації ім. Мешка І  в Познані (Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu) та Економічний університет в Познані (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Візити відбулися в межах реалізації проєкту Університету Туган-Барановського «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом.

Мета візиту до Академії педагогіки та адміністрації ім. Мешка І в Познані полягала у продовженні співпраці у напрямку ознайомлення із досвідом закладу щодо оновлення освітніх програм відповідно до потреб ринку праці, регіонального та галузевого контекстів, позицій та потреб місцевої громади та інших зацікавлених сторін.

Метою візиту до Економічного університету в Познані стала розбудова співпраці та отримання закордонного досвіду задля підвищення ефективності навчального процесу та наукової діяльності ДонНУЕТ, а також підвищення іміджу Університету Туган-Барановського та вдосконалення академічної репутації на міжнародному рівні.

У ході візиту відбулась зустріч представників Університету Туган-Барановського -в.о. ректора Оксани Чернеги, менеджера проекту Тетяни Кожухової, координатора проекту з розробки нових програм та проектів Ганни Горіної, координатора проекту з удосконалення системи управління ДонНУЕТ Юлії Бочаровой з представниками Економічного університету в Познані – проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. Ельжбетою Голата, заступником начальника відділу міжнародних зв’язків Марією Брендель. Була досягнута домовленість щодо підписання меморандуму про співпрацю університетів в науковому та освітньому напрямах.